Oferty pracy

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem pracy w charakterze opiekuna/opiekunki do osób starszych i chorych zapoznajcie sie z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Jeśli w dniu dzisiejszym nie mamy aktualnej oferty, która jest dla Państwa interesująca to prześlijcie Państwo nam swoje CV wraz ze zdjęciem na adres E-mail: trefopl@gmail.com.

Znajdziemy dla Państwa najlepszą ofertę pracy zgodnie z Państwa kwalifikacjami i oczekiwaniami.

Zapraszamy!

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Wśród naszych klientów są osoby w różnym wieku i o różnym stanie zdrowia. Państwa praca polegać będzie na opiece i trosce nad starszą lub chorą osobą, która nie jest w stanie sama zająć się sobą.

W trakcie pobytu w Niemczech wyżywienie i zakwaterowanie jest zagwarantowane. Mieszka się w domu podopiecznego. Koszty podróży do Niemiec są zawsze zwracane. Wynagrodzenie 1000-1800 Euro.

Oferujemy kontrakty obejmujące okresy już od jednego miesiąca, a także możliwość łączenia wyjazdów za granicę z aktualnie wykonywaną pracą w Polsce.

Nasze gwarancje

  • Legalna praca
  • Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
  • Pomoc ze strony naszych partnerów na terenie Niemiec
  • Zakwaterowanie, zawsze do dyspozycji oddzielny i umeblowany pokój
  • Pełne wyżywienie
  • Wynagrodzenie 1000-1800 Euro
  • Boże Narodzenie płatne dodatkowo od 150 do 250 Euro
  • Państwa wynagrodzenie uzależnione jest od kompetencji zawodowych takich jak:
    • Wykształcenie medyczne,
    • Doświadczenie w opiece,
    • Znajomość języka,
    • Powierzone zadania związane z opieką.

Nasze oczekiwania od personelu

  • Wiek 25-65 lat
  • Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się z podopiecznym, rodziną, lekarzem itp.
  • Cierpliwość i wyrozumiałość w kontakcie z podopiecznym

Państwa przyszłe obowiązki

  • Opieka nad osobą starszą i chorą (podawanie lekarstw, towarzyszenie na wizyty lekarskie, itp.)
  • Spędzanie wspólnego czasu (rozmowy, spacery)
  • Proste prace pielęgnacyjne i opieka terapeutyczna
  • Pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, wizyty u fryzjera, itp.)
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność