O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma, która dostrzega postęp w dziedzinie zatrudnienia, zależy nam, aby nasi partnerzy dostali to, na czym im najbardziej zależy.

Odpowiednie doświadczenie naszych pracowników oraz precyzyjny dobór w procesie rekrutacji powoduje, że świadczone przez nas usługi opiekuńcze i pielęgniarskie dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych są zawsze na najwyższym poziomie.

Nasza Firma każdego traktuje indywidualnie. Przeprowadzane przez nas analizy potrzeb pozwalają nam przygotować najlepiej dopasowaną ofertę do państwa oczekiwań.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poszukaniem nowego i lepszego sposobu na pracę, a przy tym posiadacie miłe usposobienie i odczuwacie potrzebę towarzyszenia potrzebującym, to trafiliście pod właściwy adres i jesteście mile widziani, jako nasz przyszły personel.

Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego potwierdzający dokonanie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 6518.